Zaman Zaman Su Damlaması

Tesisat firması olarak müşterilerimizle iş zamanı birçok kez sohbet imkanı buluyoruz ve hemen hepsinde aynı şikayet söz konusu, ” zaman zaman su damlaması”. Bu durum tahmin de edebileceğiniz gibi su sızıntısı sayesine oluşmakta.İyi bakım yaptırılmayan ve kontrol ettirilmeyen borular patlak verebilir ve duvarlardan su sızıntısı gibi korkunç manzaralar görebilirsiniz.

Peki zaman zaman su damlaması neden olur ? İlk sebebi belli aslında bakım yaptırılmaması. İkinci sebep ise birinci sebep ile hemen hemen aynı ,  rutubet. Rutubet olmasına sebep olacak şey ise yine borulardan damlayan suların duvarlar ile temas etmesi. Bu şekilde maalesef duvarlarınızda kabarmalar , rutubet ve zaman zaman su damlaması göreceksiniz. Ama canınızı sıkmaya gerek yok.

zaman-zaman-su-damlaması

Birkaç aydır belki birkaç gündür çekiyorsunuz bu sorunu fakat artık güventesisat sayesinde sıkıntıdan kurtulacaksınız.%100 çözüm sözünü veriyoruz. Eğer sizlerinde diğer müşterilerimiz gibi zaman zaman su damlaması şikayetiniz var ise en yakın zamanda bizlere ulaşın. Sizler için pratik ve kalıcı çözümler üreterek tesisatınızı tamir edeceğiz.

Yorumlar

Sosyal Medyada Biz

İletişim

Aşağıda bulunan numaralardan 7/24 bizimle iletişim kurabilirsiniz

0212 544 09 24

Back to Top