Yer Süzgeci Açma

Güventesisat.com firması olarak yer süzgeci açma hizmeti vermekteyiz. Bu durumu gerektiren temel sorunlar bellidir aslında.Yağmur yağdıktan sonra etrafta yer alan bazı pislikler deliği tıkayabilir. Ya da farklı bir açıdan bakacak olursak yaptığınız temizlikte eğer sadece su değil de katı pis maddeleri de deliğe girmeye mahkum ediyorsanız sizde bu tıkanıklığı yaşayabilirsiniz.

yer-suzgeci-acma2

Ev hanımları ne kadar dikkat etseler de bir şekilde deliğe giren atık maddeler bu tıkanıklığa sebep olabiliyorlar. Bizde bu sorunun ne kadar ciddi olduğunu biliyoruz ve mağdur olmamanız için yer süzgeci açma hizmeti veriyoruz.Özel cihazlarımız sayesinde belirlenen bölgeye intikal ederek hızlı bir şekilde etrafa zarar vermeden sizi büyük sıkıntıdan kurtarıyoruz.

yer-suzgeci-acma

Bunun dışında beklenmedik birçok sıkıntı da  mevcut elbette. Örnek verecek olursak balkonlarınızda yer alan süzgeçlere bir mandalın bile kaçması tıkanmaya sebep olabiliyor. Böyle durumlarda ekip arkadaşlarımızı sizlere yönlendireceğiz ve kısa zaman içerisinde bu tıkanıklıktan kurtulacaksınız.Güventesisat.com tesisat firması olarak profesyonel anlamda su kaçağı  , tespiti ve yer süzgeci başta olmak üzere genel anlamda tesisat hizmeti veriyoruz.

Yorumlar

Sosyal Medyada Biz

İletişim

Aşağıda bulunan numaralardan 7/24 bizimle iletişim kurabilirsiniz

0212 544 09 24

Back to Top