Yağmur Gideri Açma

Yağmur yağması ne kadar bereket göstergesi olsa da bazıları için tam bir felaket.Yağmur giderlerine dikkat ederseniz o kadar da geniş değillerdir ve tıkanmaları büyük olasıdır. Bu delikler yağmur suları ile aynı anda deliğe giren birçok madde tarafınca tıkanmaktadır. Deliği meşgul eden yabancı katı atıklar yüzünden mağdur kalabilirsiniz. Bu sorunu kendisi halletmeye çalışan bazı müşterilerimiz var fakat fazla bilgisi olmayıp uğraşan çoğu insan daha fazla mağdur durumda kalabiliyor.

yagmur-gideri-acma

Bizler bu konuda yıllardır hizmet veriyoruz ve yağmur gideri açma konusunda uzman ekiplerimiz ile kısa sürede sorunu ortadan kaldırıyoruz. Kendi yöntemleri ile halletmeye çalışan insanların mağduriyetini gördüğümüz için sizlere de bir uyarıyı borç biliriz. Böyle bir durumda elinize bir alet alıp gideri açmak yerine bizlere bir telefon ya da mail atın ve bizler sizlere yardım için ikamet adresinize gelelim. Yağmur gideri bildiğiniz gibi birçok sebepten tıkanmakta ve bu sorunu uzman ekiplerimiz hızlı bir şekilde çözdükten sonra çözümü uygulayacaklardır.

Atık maddeleri çıkardıktan sonra iyi bir temizlik yaparız ve eskisinden daha sağlam bir gidere sahip olursunuz. İlk işimizden sonra sizinle tekrardan çalışabileceğimizi biliyor ve güveniyoruz.

Yorumlar

Sosyal Medyada Biz

İletişim

Aşağıda bulunan numaralardan 7/24 bizimle iletişim kurabilirsiniz

0212 544 09 24

Back to Top