Toprakta Su Kaçağı Bulma

Su kaçağı bilindiği üzere yalnıza evin içinde ya da dış borularda mevcut değil. Toprak hattından geçen borularda da su kaçağı olması mümkün. Bu konuda ekiplerimiz yıllardan süre gelen tecürbesi ile hizmet vermekte ve toprakta su kaçağı bulma konusunda engin tecrübelere sahipler. Toprağın altına yer alan borularda tespiti yapmak cihazlar ile oldukça basit bir şekilde halledilmekte ve emin olun sorunlar genelde hep aynı sebepten çıkmakta.

toprakta-su-kacagi-bulma

İçlerine giren atıklar ve sızıntıyı oluşturacak bazı diğer sebepler sizi zor duruma sokabilir. Dış mekanda ve iç mekanda su kaçağı bulma hizmetimizin yanı sıra toprakta su kaçağı bulma hizmetini de güventesisat.com firmamızdan alabilirsiniz. Sorun aynı oranda teşkil olduğundan ücretlendirme de ona göre yapılmakta. Ne kadar çabuk sorunu giderirsek ve siz ne kadar rahat ederseniz bu bizim için bir onur kaynağıdır.

Bazı müşterilerimizin boruları aslında ilk günden itibaren bu durumda fakat bakım yaptırmadıkları için zor durumda kalıyorlar. Fakat bizler farklı çözümler üreterek sizler kısa sürede sağlıklı birer tesisat borularına kavuşturuyoruz. Toprakta eğer su kaçağı durumu seziyor iseniz bizlere iletişime geçmeniz doğru olacaktır.

Yorumlar

Sosyal Medyada Biz

İletişim

Aşağıda bulunan numaralardan 7/24 bizimle iletişim kurabilirsiniz

0212 544 09 24

Back to Top