Tıkanıklık Giderme

Kanal, lavabo, gider gibi tıkanıklık oluşabilecek tesisat bölümlerinde günümüz teknolojisinde bunları açmak artık çok kolay. Usta ekibimzi ve son teknoloji aletlerimiz yardımı ile bu tarz tıkanıklık sorunlarını kolay bir şekilde ortadan kaldırmaktayız. Kameralı cihazlarımız sayesinde tıkanıklığın nedenine kadar görüp sorunu ortadan kaldırmak için elimizden geleni yapmaktayız.

Her tesisatcıya güvenmeyin!

Sektörde bulunan bir çok firma var, bunların hepsi kendileri usta sanarak hareket edip tesisatınız da daha büyük sorunlara neden olabilmektedir. Evinize gelen tesisatcılar da dikkat etmeniz gereken en büyük özellik iş konusunda bilgileridir. Yapacağı iş hakkında detaylı bilgi veremeyen, sizlere olayını net olarak anlamayan kişilere tesisatınızı kesinlikle teslim etmeyiniz. Ekipman olarak günümüz teknolojisini takip etmeyen ve eski yöntemler ile daha da fazla masraf çıkartan firmalardan kesinlikle uzak durunuz !

izmir-tuvalet-tikaniklik-acma

Tıkanıklık giderme konusunda uzman kadromuz ile görselde görüldüğü şekilde bir giderme işlemi yapıyoruz. Ekibimiz oldukça temiz çalışır ve iş sonunda “iyi ki sizi aramışız” diyeceksiniz. Kaliteli ve uygun fiyata hizmet veren nadir şirketlerden birisiyiz. Size de sizin istediğiniz kriterlerde hizmet vereceğimize söz veriyoruz.

Yorumlar

Sosyal Medyada Biz

İletişim

Aşağıda bulunan numaralardan 7/24 bizimle iletişim kurabilirsiniz

0212 544 09 24

Back to Top