Tıkalı Pimaş Açma

Tıkalı pimaş açma konusunda her gün hizmet vermekteyiz ve gittikte müşterilerimizden daha iyi yanıtlar alıyoruz. Boruların tıkanmasına sebep olan tüm sorunları tespit edip maksimum hız seviyesinde sorunu ortadan kaldırıyoruz. PVC malzemelerden üretilen pimaş sistemlerinde tıkanmalar sıkça karşılaşılan sorunlardandır. Tıkalı pimaş açma sorunuyla bizi arayan birçok müşterilerimizin şikayetleri hep aynı düzeydedir.

tikali-pimas-acma-3

Gerek inşaat zamanından kalan atıklar gerekse araya sıkışan bazı günlük malzemeler sonucunda pimaş tıkanıklığı meydana gelir. Verdiğimiz hizmetlerde dikkat çeken bir nokta var ki  ; eskiden tıkalı pimaş açma hizmeti verirken kırmak mecburiydi. Birçok maddi hasar meydana geliyordu ve tamirattan sonra müşterilerimiz biraz olsun mağdur oluyorlardı.

tikali-pimas-acma

Artık bu durum değişti ve son teknoloji araçlar üretildi. Kırarak dökerek yapılan tamiratlar artık mazi oldu ve bu boru açma cihazları sayesinde pratik bir şekilde sorun ortadan kaldırılabiliyor. Akıllı cihazlar hem müşteriler için hem de biz firma sahipleri için büyük öneme sahip diyebiliriz. Birçok firma günümüzde bu aletleri tercih ederek hem işlerini hızlı bir şekilde bitiriyor hem de müşterilerini tatmin ediyor iş bakımından. Tıkalı pimaş açma hizmeti için uzman kadromuz her zaman belirttiğimiz gibi sizlere bir telefon kadar yakın.

tikali-pimas-acma-2

 

Yorumlar

Sosyal Medyada Biz

İletişim

Aşağıda bulunan numaralardan 7/24 bizimle iletişim kurabilirsiniz

0212 544 09 24

Back to Top