Tesisat Tamircisi

Tesisat tamircisi , su sızıntılarını bulup tamir eden , lavabo ve tuvalet tıkanıklıklarını açan , banyo tıkanıklıklarını açıp tamir eden , giderleri ve kanal tıkanıklıklarını , kalorifer ve petek sorunlarını gideren ustaya denir. Tesisat tamircisi aslında her yere lazımdır ve hemen her işletme, ev ya da okul olabilir yılda bir kez tesisat tamircisini çağırmak zorundadır.

su-tesisatcisi

Bir ofisiniz olsa ya da bir okul en basitinden bir eviniz var ise tamirci çağırmanız çok normal. Dikkat edilmesi gereken nokta ise doğru tesisatçıyı çağırmanızdır. Tesisatçılarda aranan en büyük özellik işi ucuza yapması değil sağlam yapmasıdır. Hızlı ve kötü tesisat tamircisi çok fazla günümüzde. Siz tamir için çağırırsınız adamı fakat gelen tesisat tamircisi daha berbat bir hale sokabilir.

Biz Güven Tesisat firması olarak tecrübesiz hiçbir eleman bulundurmadığımız gibi işlere de göndermiyoruz. Yıllarını bu işe adayan ustalar ile iş yapıyoruz ve hemen her müşterimiz bizden memnun durumda. İster bir kaçak ister bir sızıntı isterseniz bir musluk tamiri yaptırın her tesisatçıya güvenmeyin. Bizler tesisat tamircisi değil birer usta barındırıyoruz ve sizler için en iyi hizmeti vereceklerinden şüpheniz olmasın.

Yorumlar

Sosyal Medyada Biz

İletişim

Aşağıda bulunan numaralardan 7/24 bizimle iletişim kurabilirsiniz

0212 544 09 24

Back to Top