Su Tesisatçısı

Su kaçağı tamiri , tespiti ve diğer aşamalarda evlerinizde ya da iş yerlerinizde sorununuzla ilgilenen kişiye su tesisatçısı denir. Bu kişinin görevi müşterinin isteğine göre tespit ya da tamir yapmaktır. Cihazları kullanmaya yatkın tecrübeye ve bazı esnek düşünmelere hakim olmalıdır. Sadece cihazı elinde tutarak böyle bir tespit yada tamir mümkün değildir.

su-tesisatcisi

Tecrübelerimiz dahilinde uzmanlar barındırıyoruz hepsinin de sigortanın yanı sıra su tesisatçısı olmak için uzmanlık belgeleri de mevcuttur. Tecrübeleri en az 5 yıllık olup işlerini gayet iyi yapmaktadırlar. Su tesisatı konusunda çalıştırılan ekipler tespit konusunda oldukça iyidirler ve bizler prensip olarak müşterilerimiz konusunda %100 memnuniyeti karşı tarafa borç olarak biliriz.

su-tesisatcisi-2

Alınan maliyetler ne kadar diğer firmalara göre daha cüzi rakamlar olsa da bizim için önemli olan müşterilerimizin bir daha iş için yine bizi tercih etmeleridir. Su tesisatçısı olmak için belli özellikler gerekir ve tespitte titiz olmaları önemlidir. Tesisat başlı başına bir firma, şirket ev yada herhangi bir mekan için temel anlamına gelmektedir. Üstelik bunun farkındayız ve ona göre tamirat ve tespiti üst düzeyde yaparız.

su-tesisatcisi-3

Uzman birer su tesisatçısı barındırmakla beraber işlerini iyi yapmalarına da özen gösteriyoruz. Sizlere de en iyi hizmeti vermekle yükümlüyüz elbette. Bizi tercih ederek işten sonra doğru seçimi yaptığınızı fark edebilirsiniz. Sitemizde yer alan numaraları arayarak su tesisatı konusunda uzman hizmeti alabilirsiniz.

Yorumlar

Sosyal Medyada Biz

İletişim

Aşağıda bulunan numaralardan 7/24 bizimle iletişim kurabilirsiniz

0212 544 09 24

Back to Top