Su Sızıntısı

Su sızıntısı bildiğiniz gibi boruların artık işlevini yavaş yavaş yitirmesi sonucu meydana geliyor ve bu şekilde bir süre devam ederse boruları ve evi kullanılmaz hale getirebilir.Hele ki borudan çıkan su pis ise evi ya da iş yerini bambaşka bir hale sokabilir. Su sızıntısı özellikle ev hanımları için büyük sorun ve bu konuda birçok servis araması da aldık.

su-sizintisi-bulma

Tesisat konusunda her anlamda bilgi sahibi ekibimiz ile sızıntıyı tespit edebilir ve kısa sürede onarabiliriz. Genelde bu durum hep aynı bölgelerde meydana gelmektedir. Özel cihazlara bile gerek kalmadan tecrübeli iş arkadaşlarımız sorunu bulup kısa sürede çözeceklerdir. Eviniz ufak damlacıklar sonucu kötü bir hale dönüşmeden önce bizlerle iletişime geçin.

su-sizintisi

Çözümün ilk adımı olarak arkadaşlarımız termal kamera yada cihazlar ile asıl tıkalı olan ya da patlak bölgeyi tespit ederler. Kırma ve dökme olmadan sağlam bir şekilde onarımı yaparlar ve eskisinden daha sağlam bir hale getirirler. Güven tesisat firması olarak su sızıntısı sorun ve şikayetlerinizde bizlere ulaşmanız sorunun gidermenize yardımcı olacaktır.

Yorumlar

Sosyal Medyada Biz

İletişim

Aşağıda bulunan numaralardan 7/24 bizimle iletişim kurabilirsiniz

0212 544 09 24

Back to Top