Su Kacagı Tespiti

Eskiden su kaçağı konusunda herkesin büyük endişeleri bulunuyordu. Tesisatın komple yenilenmesini gerektiren bu durum günümüz teknolojisi sayesinde çok kolay bir tamir işlemi sunmakta. Evinizde iş yerinizde tesisat bulunan tüm konumlarda artık kaçağın tespiti çok kolay. Hiç bir kırma dökme kısacası tadilat gerektirmeden su kaçağının nedenini kolaylıkla bulunabiliyor. Batuhan tesisat olarak günümüz teknolojisinin son harikaları olan ekipmanlarımız ve usta ekibimiz sayesinde hiç bir kırma işlemi yapmadan nokta atışı yaparak su kaçağının nerede olduğunu kısa bir süre içerisinde bulabilmekteyiz.

Su Kaçağı Nasıl Bulunur ?

Son teknoloji makinalarımız ve deneyimli ekibimizin yaptığı araştırmalar sonucu yarım saat kadar kısa bir sürede evinizdeki veya iş yerinizdeki su kaçağının net olarak yerini bulmaktayız.

Su Kaçakları Nelerden Kaynaklanabilir?

  1. Su kaçağı sorunu sizin veya evinizin,iş yerinizin yanındaki konumundaki tesasitlardan kaynaklanan sorunlardan olabilir.
  2. Sifonlardan kaynaklanabilir
  3. Lavabo tuvalet tıkanıklıklarından
  4. İnşaat sırasında tesisat sisteminin yanlış döşenmesinden
  5. Kalorifer ya da kombi arızalarından

Genel olarak su kaçağı sorunun 5 nedeni bunlardan oluşmaktadır. Tabii bazı durumlarda bunlarla alakasız şeylerden su kaçağı sorunu yaşanabilmektedir.

Yorumlar

Sosyal Medyada Biz

İletişim

Aşağıda bulunan numaralardan 7/24 bizimle iletişim kurabilirsiniz

0212 544 09 24

Back to Top