Su Kaçağı Bulma

Su kaçağı bulma için uzman ekiplerimizle siz müşterilerimizin ikamet adreslerini ziyaret ediyoruz. İster 5. katta bir lavabo isterse zemin katta bir işletmenizin su kaçağı bulma sorunu meydana gelmiş olsun. Özel makinelerimiz ile siz müşterilerimizi tatmin edecek şekilde çalışıyoruz ve maddi destek eşliğinde sorununuzu çözüyoruz.

kirmadan-su-kacagi-bulma

Yüksek oranda alt komşuların uyarması ile bizlere başvuran müşterilerimize rastlamaktayız. Bu şekilde kabartılar da bir sorunun işaretidir. Son teknolojik cihazlar ile artık fayanslarınızı veya duvarlarınızı kırmadan kolay bir şekilde tespiti yapabiliyoruz. Sorunlu bölge kolay bulunabilir olduğundan sizler içinde manevi anlamda da maddi anlamda da oldukça tatmin edici olacaktır.

su-kacagi-tespiti

Komple tesisatı değiştirmek yerine sizler için uzman ekibimiz ile derdinize kolayca çare bulabiliriz. Su kaçağı bulma firmamız şimdiye kadar sıklıkla , küflenmeler , pis kokular , tavan sararması gibi sorunların art arda birikmesine şahit olmuşlardır. Gerçek şu ki bu görüntüler ne kadar hoş olmasa da maliyetli bir çözüm de hoş olmayacaktır. Firmamızın su kaçağı bulma numarası sitemizin alt ve üst kısımlarında yer almaktadır. Randevunuzu alın ve ekibimizin en kısa zamanda  gelmesini bekleyin.

Yorumlar

Sosyal Medyada Biz

İletişim

Aşağıda bulunan numaralardan 7/24 bizimle iletişim kurabilirsiniz

0212 544 09 24

Back to Top