Petek Temizligi

Kış aylarının başlaması sonucunda evinizdeki tesisatlarda sıkıntılar çıkmaya başlamaktadır. Petek temizliğide bunlardan bir tanesidir. Kombi veya kalorifer sistemlerini kullanan daireler , iş yerleri her yıl düzenli olarak petek temizliğini yapmaları gerekmektedir. Petekler kolay pislenebilme özelliklerine sahiplerdir. İçleri boş kaldığı ve uzun süredir bir akım oluşmadığı için içerisinde oluşan pislikler sizlere kış aylarında zorluk çıkartacaktır.

Peteklerin Temizlenmesi Gerektiği Nereden Anlaşılır?

  • Peteğinizin üzerinde elinizi gezdirdiğinizde bazı bölümlerin sıcak bazılarının ise soğuk olduğunu tespit ediyorsanız eğer petek temizliğine ihtiyacınız var demektedir.
  • Peteklerin bazıları hiç ısınmıyorsa
  • Elektrik faturalarında anormal bir artış gösterilmiş ise büyük bir ihtimal petek temizliğinizin zamanı gelmiştir.

Bu tarz şikayetleriniz var ise hemen bizimle iletişime geçerek randevu alıp petek temizliğinizi yapabilirsiniz.

Petek Temizliği Nasıl Yapılmakta?

Yukarıdaki ususlardan birisinde şüphelendiğiniz anda bizimle iletişime geçerek usta ekibimizi adresinize yönlendirmemizi gerçekleştirmekteyiz. Petek temizliğinde kullanılan özel kimyasal maddeler sayesinde içerisinde hiç bir pislik kalmaksızın temizlenmektedir. Oldukça titiz bir çalışmanın ardından sorun kısa bir şekilde ortadan kalkmış ve siz de istediğiniz petek temizliğine kavuşmuş olacaksınız. Uzman ekiplerimiz oldukça dikkatli ve temiz çalışmalarının yanı sıra şimdiye kadar tüm müşterilerini tatmin etmişlerdir.

Yorumlar

Sosyal Medyada Biz

İletişim

Aşağıda bulunan numaralardan 7/24 bizimle iletişim kurabilirsiniz

0212 544 09 24

Back to Top