Mutfak Tıkanıklığı

Mutfak tıkanıklığı denince kabus gibi görüntüler ortaya çıkmaktadır. Evde yapılan mutfak temizliğinde birden lavabo kilitlenir ve su gitmemeye başlar. Kendiniz buna bir çözüm bulmak için uğraşırsınız fakat sorun çok derindir. Gerek su pompası gerek karbonat-sirke ya da karbonat-tuz ikililerini kullanarak bir çözüm elde etmek istersiniz.

 

mutfak-tikanikligi

 

Böyle durumlarda kendiniz müdahale edip işi daha ciddi boyutlara götürmeden önce uzman ekiplerimizi çağırın. Sorunu kısa sürede ortadan kaldıracağımızdan emin olabilirsiniz. İçerisine giren birçok büyük boyutlarda yiyecekler yüzünden kilitlenen lavabo evdeki işlerin aksamasına neden olmaktadır. Elden yapılacak birçok çözüm önerileri mevcuttur fakat dikkat edilmeyen birkaç işlem sonucu hasarı daha büyütebilirsiniz.

 

mutfak-tikanikligi-acma

 

Kırmadan dökmeden sağlam bir şekilde mutfak tıkanıklığı çözümü yaratan ekiplerimiz ile sizlere en iyi hizmeti sunarız. Fiyatlarımızı sitemizden öğrenebilirsiniz ve güvenilir bir firma ile çalışmak için bir telefon yeterlidir. Mutfak tıkanıklığı konusunda yılların tecrübesine sahip kadromuz sizleri mağdur etmeyecek kadar temiz çalışırlar. Bize gelen aramalarda sıklık oranına bakacak olursak mutfak ile birçok şikayet ve istek bulunmaktadır. Evde eğer böyle bir mağduriyet yaşarsanız veya iş yeriniz , ofis ortamı velev herhangi bir ortamda böyle bir sorun yaşarsanız bizlere bir telefon açmanız yeterli.

Yorumlar

Sosyal Medyada Biz

İletişim

Aşağıda bulunan numaralardan 7/24 bizimle iletişim kurabilirsiniz

0212 544 09 24

Back to Top