Lavabo Tıkanıklığı

Lavabo tıkanıklığı  , duyunca aklımızda kötü görüntüler oluşturan  bir sorundur ve birçok ev , iş sahibi bu sorunu kendisi çözmeye çalıştığı için daha fazla mağdur duruma düşmüşlerdir. Banyoda ve mutfakta bu tıkanıklık söz konusu olabilir. Günümüzde insanlar saçma da olsa mantıklı da olsa birkaç çözüm üretmeye çalışmışlardır fakat bilinçsiz yapılan işler yüzünden 2 katı fazla para ödemeye maruz kalmışlardır.

lavabo-tikanikligi

Elbette kendiniz birkaç çözümü denedikten sonra arıyorsunuz bizi fakat bilmeniz gereken şeylerde var. İlk olarak lavaboya sokulan bilinçsiz aletlerin deliği daha fazla tıkayacağıdır. Yani bıçak ile dahi bu gideri açmaya çalışan insanlar mevcuttur. Bu parçalar deliğe düşerse sıfırdan bir tıkanıklık açma söz konusu olabilir. Lavabo tıkanıklığı çözümlerinden bir tanesi de kola dökmektir. Tabi bu öneri günümüz insanlarınca bulunmuştur. Dakikalarca kolanın deliği eritmesini beklemek mantıklı da değil açıkçası.

lavabo-tikanikligi-acma

 

Sizler için bu kadar zaman kazandıracak ve işinizi sağlam bir şekilde yapacak nadir firmalardanız. Fiyatlandırma konusunda sorun yaşamayacağınızı ve işinizi sağlam bir şekilde teslim alacağınızın garantisini verebiliriz. Her tesisatçıya güvenmeyin başlıklı birçok açıklama temeline dayanan uyarılar görmüşsünüzdür. Biz işimizi ustalıkla ve güven çerçevesinde kırmadan yapıyoruz.

Yorumlar

Sosyal Medyada Biz

İletişim

Aşağıda bulunan numaralardan 7/24 bizimle iletişim kurabilirsiniz

0212 544 09 24

Back to Top