Küvet Tıkanıklığı

Küvet tıkanıklığı son zamanlarda yaşanmaya başlanan en büyük sorunlardan bir tanesi oldu diyebiliriz.Banyo yapmak her insanın ihtiyacı ve artık jakuzi kullanmayanlar büyük ölçüde sıkıntı çekti diyebiliriz. Delikte biriken bir sürü kıl ve katı sabun parçacıkları bu sorunu doğurmaktadır. Bu durumda profesyonel bir firmadan yardım almanız doğru olacaktır.kuvet-tikanikligi

Yaz aylarında daha fazla banyo ihtiyacı olduğu için daha fazla ihbar gelmekte. Bizler mağdur müşterilerimize kısa sürede ulaşarak onların ihtiyacını gideriyoruz. Öncelikle özel cihaz ile tam olarak tıkanık olan yer tespit edilmekte.Ardından gerekirse gider yolu temizlenmekte. Birkaç farklı yöntem daha uygulanarak delik açılmaya çalışılır. Eğer bu da çözüm olmazsa tamamen bir sıfırdan temizlik yapılır.

kuvet-tikanikligi-giderme

Oldukça büyük bir sorundur küvet tıkanıklığı ve ihmal etmeye gelmez. Belirttiğimiz gibi banyo yaparken saç dökülmesi ve bu tellerin deliğe sıkışması olası bir durumdur. İlk alınacak önlem , bir insan olarak duştan çıktıktan sonra bu kılları temizlemek olacaktır. Diğer ciddi problemlerde zaten yapacak bir şeyiniz yok.Kireçlenme dahi olabilir ve bu sorunu da uzman bir firma olarak biz çözeceğiz.

Yorumlar

Sosyal Medyada Biz

İletişim

Aşağıda bulunan numaralardan 7/24 bizimle iletişim kurabilirsiniz

0212 544 09 24

Back to Top