Kombi Petek Temizliği

Petek temizliği  , hemen her ev için gerekli olup özellikle kış aylarında çok can yakabilir. Petek temizliğini gerektiren etkenlere bakacak olursak ısının her yere aynı oranda dağılmamasından bahsedebiliriz. Peteğin alt bölümüne meydana gelen tortular sebebiyle alt kısımların ısıyı daha az yayması ya da bazı kısımların yani radyatörlerin hiç ısınmaması gözlenebilir.

kombi-petek-temizligi

Kombi petek temizliği gerektiren diğer bir etken ise çamurlaşma ve tortulaşma sonucu tıkalı boruların ısı vermemesidir. Bunlara ek olarak birkaç sorun daha vardır ki bunlar iş ciddiyeti gerektirerek yapılmalıdır. Tesisat temizliğinin düzgün yapılmaması  sonucu kombide popma ve eşanjöre ait sorunlar meydana gelebilir. Bu duruma bağlı olarak eşanjör de istediğiniz sıcaklığı üretmez hale geliyor maalesef.

kombi-petek-temizligi-yapma

Tabi bunlar sorun fakat çözümleri de elbette mevcut. Yıkama yapıldıktan sonra çamur ve tortuları boruların içinden özel ve kimyasal cihazlar ile çıkarıyoruz. Eğer en alt kısımda ciddi bir soğukluk ve aynı yerde aynı sıcaklığı hissetmeme gibi sorunlar karşılaşırsanız mutlaka bizi arayın. Genele bakacak olursak tüm sorunlar kirlik olmalarından da kaynaklanıyor diyebiliriz. Kombi petek temizliği kış aylarınızda canınızı yakabilir , bu yüzden batuhantesisat firmasını arayın ve en güvenilir biçimde sorununuzu halledelim.

Yorumlar

Sosyal Medyada Biz

İletişim

Aşağıda bulunan numaralardan 7/24 bizimle iletişim kurabilirsiniz

0212 544 09 24

Back to Top