Kameralı Tıkanıklık Açma

Tesisat firması olarak her gün onlarca iş geliyor ve gelen şikayetlerde ek gelen bir şikayet var ki o da gider açma ya da pimaş açma için gider firmanın tespiti geç yapması yada daha farklı bakacak olursak güvenilir olmayan firmalardan canları yanıyor diyebiliriz.kamerali-tikaniklik-acma

Evinizi basan su olabilir ya da tıkanan boru olabilir. Aklınıza ilk gelen ya da birinden aldığınız ilk numarayı aramanız oldukça mantıklı fakat burada önemli bir nokta var ki oda rögarın kapalı olup olmadığıdır. İşte böyle tespitleri yapmak için her zaman bahsettiğimiz gibi özel cihazlarmız mevcuttur. Kameralı tıkanıklık açma işi için kullanılan robotlarımız mevcut ve bunlar sayesinde delikte ne gibi sorun var ve ne derinlikte bunu tespit edebiliyoruz.

kamerali-tikaniklik-acma-nasil-yapilir

Bildiğiniz üzere her robot ya da her cihaz her tıkanıklığı açmaya yaramıyor ve bizim robotla tıkanıklık açma için kullandığımız özel robotlar bu işin üstesinden gelebiliyor. Tespit etmenin ne kadar önemli olduğundan bahsedecek olursak , bazı firmalar sadece tamiri yapıp gidebilir fakat orada daha ciddi bir sorun meydana gelmiş olabilir. Yani borunun değişmesi gerekebilir ve siz sadece o halde birkaç ay idare edebilirsiniz. İşte kameralı tıkanıklık açma hizmeti vermek için varız. Tespiti yapar ve gerekeni sizlere söyleriz.

Yorumlar

Sosyal Medyada Biz

İletişim

Aşağıda bulunan numaralardan 7/24 bizimle iletişim kurabilirsiniz

0212 544 09 24

Back to Top