Kameralı Su Kaçağı

Su kaçağını tespit etmek için artık gürültü çıkarmadan özel kameralı su kaçağı aletleri kullanılmakta. Üst kattaki komşunuzdan eğer su kaçağı için şikayet alırsanız yapılacak ilk şey vananın kapatılması olacaktır. Eski zamanlara göre daha profesyonelce halledilmekte sorunlar. Akustik dinleme cihazları ve kameralı sistem de bunların bir parçası.

kamerali-su-kacagi

Kaçak tespitini yapmak artık o kadar da zor değil. Tam olarak noktasal bir atış ile kaçağın yeri tam olarak tespit edilebiliyor. Güventesisat firma sahipleri olarak uzman ekiplerimiz ile son teknolojik aletlerimizi kullanarak kaçağın daha hızlı bir şekilde bulunması için çabalıyoruz.

kamerali-su-kacagi-bulma

Kameralı su kaçağı aletleri sayesinde borularda , giderlerde veya diğer bölgelerde tam olarak sorunun yeri tespit edilmekte ve mağdur etmeden kısa sürede halledilmekte. Hele ki kısa sürede tespit yapıldıktan sonra sorunu ortadan kaldırmak daha da kolay olabiliyor. Komşulardan gelen şikayet üzerine sorunu kendiniz çözmeye sakın kalkmamalısınız. Eğer bir usta çağırmazsanız ki bu usta bizim firmamızdan bir ekip olmalı , iş idaha farklı boyutlara istemeden taşıyabilirsiniz. Ekip arkadaşlarımız , aradığınız zamandan bu yana geçen en kısa sürede mekanınıza intikal edeceklerdir.

Yorumlar

Sosyal Medyada Biz

İletişim

Aşağıda bulunan numaralardan 7/24 bizimle iletişim kurabilirsiniz

0212 544 09 24

Back to Top