İş Yeri Su Kaçağı Arama

Güven Tesisat firması olarak siz müşterilerimizin iş yeri su kaçağı arama sorunlarına da çözüm buluyoruz. İş yerleri için tesisat mantığı daha farklı çalışmaktadır ve gelecek ustanın yapacağı ufak bir hata büyük sonuçlara yol açabilir. Su sızdırması , pimaş açma  , su kaçağı gibi sorunlarınızı en profesyonel şekilde hallediyoruz.

İş yerlerinde daha ciddi anlamda işler yapıldığı için sorunlar da bir o kadar ciddi olabiliyor. Örnek verecek olursak su ile çok haşir neşir olan bir sektörün mekanında su kaçağı , sızıntısı  , rutubet gibi sorunlar gayet doğal bir şekilde belirecektir. Eğer daha önce de belirttiğimiz gibi en fazla 3 yılda bir kontrol yapılmaz ise bu durumlar sizin canınızı sıkabilir.

is-yeri-su-kacagi-arama

Fabrikalar da bu iş yerleri sınıfına girebilir ve burada iş daha farklı boyuttadır.Daha sağlam ve karışık boruların hangisinin sızdırdığını ya da kaçak olduğunu anlamak eskiden olsa saatler bile alabilirdi.Ancak şimdi özel kameralı ve normal cihazlar sayesinde kısa sürede tespiti yapıp artık yapım aşamasına geçilebiliyor. İş yeri su kaçağı arama konusunda uzman birer ekip arkaşımız mevcut ve bunları en profesyonel şekilde halledebiliriz.

Yorumlar

Sosyal Medyada Biz

İletişim

Aşağıda bulunan numaralardan 7/24 bizimle iletişim kurabilirsiniz

0212 544 09 24

Back to Top