Hidrant Hattında Su Kaçağı Arama

Hidrant hattında su kaçağı arama konusunda uzman ekiplerimiz tespiti kolay bir şekilde yapıp size daha fazla maliyet yaşatmadan çözüm sunabilir. Bilindiği üzere hidrant hatları yerin bayağı bir alt kısmında yer almakta ve burada oluşan tıkanmalar , sızıntılar ve kaçak durumları fark edilmemekte. Uzman ekiplerimiz bu konuda gereken hassasiyeti gösteriyorlar ve kırıp dökmeden sağlam bir şekilde sizleri zarara uğratmadan işini hallediyorlar.

hidrant-hattinda-su-kacagi

Bu borular oldukça sağlamdır ve çok önemlidir.Özellikle yangın hidrant hattında bir sorun çıkması ve bunun geç fark edilmesi büyük su harcamalarına neden olabilir. Böylesine önemli bir durum için tecrübeli birer tesisat firmaları ile görüşmelisiniz. Olabildiğince dikkat edilmeli ki burada yer alan çatlaklar daha büyük sorunlar meydana getirmesin.

hidrant-hattinda-su-kacagi-arama

Şimdiye kadar bu konuda birçok iş aldık ve hepsini başarılı bir şekilde hasar yaratmadan teslim ettik. Güven Tesisat firması olarak web sayfamızda belirttiğimiz tüm konularda tamamen uzmanlaşmış durumdayız. Bizler , geri dönüşleri olumlu aldığımız için yolumuza büyük özgüven ve kalite ile devam ediyoruz. Sizlerinde hidrant hattınızda bir sorun var ise bunu bizlere bildirerek  kesin çözüme ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Sosyal Medyada Biz

İletişim

Aşağıda bulunan numaralardan 7/24 bizimle iletişim kurabilirsiniz

0212 544 09 24

Back to Top