Gider Açma

Tuvaletlerde, lavabolarda ya da diğer bölgelerde meydana gelen gider tıkanıklıklarını özel cihazlar ile açıyoruz. Gider açma konusunda uzman ekibimiz ile kısa sürede sorununuzu ortadan kaldırıyoruz. Birçok bilinçsiz kullanım biçimi sonucu ortaya çıkan bu gider tıkanıklığında bilinmesi gereken bir şey var ki oda gereksiz yere işi kendimiz yapmaya çalışmamızdır.

gider-acma

Gider açma için uygulanan bir çok yanlış yöntem mevcut olup bu durumu bize bildirmek yerine kendiniz açmaya çalışırsanız unutmayın ki sadece maddi hasar meydana getirirsiniz. Bazı yiyeceklerden meydana gelen lavabo tıkanıklığı ve inşaat halinde oluşan malzeme tıkanıklıklarını özel tespit cihazlarımız ile bularak kısa sürede çözüyoruz.

gider-aca

Batuhantesisat firması olarak diğer firmalara nazaran daha tecrübeli olduğumuz aşikar. İşimizi en iyi ve hızlı şekilde yapıyoruz. İş prensiplerimizin arasında müşteri memnuniyeti olduğu gibi temiz çalışmakta mevcut. Eğer bir gider açma sorununuz var ise sitemizde yer alan numaralardan bizi arayabilirsiniz. Bu sayede daha fazla hasar oluşmadan ve sizi mağdur etmeden giderlerinizi güzel bir şekilde açabiliriz.

Yorumlar

Sosyal Medyada Biz

İletişim

Aşağıda bulunan numaralardan 7/24 bizimle iletişim kurabilirsiniz

0212 544 09 24

Back to Top