Duvarlarda Rutubet

Tesisat firması olarak gelen aramalara büyük önem veriyoruz ve duvarlarda rutubet var diyen birçok müşterimiz de mevcut. Su sızıntısı sayesinde duvarlar rutubet yapıyor ve oldukça kötü bir görüntü çıkıyor ortaya. Rutubet bilindiği gibi başta sağlık olmak üzere eşyalara da zarar vermekte. Eşyaların küflenmesine dayanan bir ağır zarar eşiği mevcuttur. Sağlığımızı da büyük oranda etkileyip en başta baş ağrısına sebep olur.

duvarlarda-nemlenme

Nem dediğimiz şey odalarda hayvan ya da bitkilerden çıkan ter sonucu meydana gelebileceği gibi suyla fazla haşir neşir olunan bir mekanda da mevcuttur. Basit örnek daha verecek olursak sobalı ve sobasız bir odayı karşılaştırabiliriz.Soba yanıyorsa duvarlar kurudur ve rutubet olmaz. Fakat sobanın olmadığı oda nemli ve ıslaktır. Böyle sorunları meydana getiren durum ise yalıtım sorunu da olabilir.

Bizi daha çok ilgilendiren nokta ise sızıntı diyebiliriz.Evinizi zaman geçtikçe rutubet ortamına çevirecek kadar fazla ıslanma ve sızıntı var ise bakım yaptırma zamanı geldi diyebiliriz. Kaçak olan herhangi bir noktadan meydana gelebilir. Sizler için bunun tespitini de yapar, çözümünü de kolay bir şekilde sunabiliriz. Güventesisat firması olarak en iyi hizmeti veriyoruz sizler için.

Yorumlar

Sosyal Medyada Biz

İletişim

Aşağıda bulunan numaralardan 7/24 bizimle iletişim kurabilirsiniz

0212 544 09 24

Back to Top