Dış Mekanda Su Kaçağı Bulma

Güven Tesisat olarak müşterilerimize sadece iç mekanda değil dış mekanda su kaçağı bulma hizmeti de vermekteyiz.Bildiğiniz gibi sorunun tam olarak nereden kaynaklanacağı hiç belli olmuyor. Evinizin içerisinde bu sorun arz edebileceği gibi dışarıda yer alan borularda  da bir kaçak söz konusu olabilir. Sadece içeri için hizmet vermek çok da mantıklı değil ve bizde dış mekanda su kaçağı bulma hizmeti de vermekteyiz.

Sorunun çözümüne bakacak olursak öncelikle sorunun kaynaklandığı yeri özel cihazlarımız ile ya da kamera ile tespit ediyoruz. Bariz görünen yerdeki kaçağı bulduktan sonra tamir için gerekli işlemleri ekip arkadaşlarımız yapmakta. Yapılan ve alınan bütün işlerde müşteri memnuniyetini hep üst düzeyde tuttuk ve kırıp dökmeden kolay ,hızlı bir şekilde hallettik sorunları.

dis-mekanda-su-kacagi-tespiti

Dış mekanda verilen hizmet iç mekana göre biraz daha avantajlı diyebiliriz.Evde yapılan iş daha dar alanda olduğundan bizim için dış mekan daha faydalı olacaktır. Ücretlendirme bildiğiniz gibi uzman ekibimiz olay yerine vardıktan sonra soruna bakılarak belirlenmekte. Siz sadece sorununuzu bizlere ileteceksiniz ve ekip arkadaşlarımız siz çayınızı içerken dış mekanda su kaçağı bulma hizmeti verecekler.

Yorumlar

Sosyal Medyada Biz

İletişim

Aşağıda bulunan numaralardan 7/24 bizimle iletişim kurabilirsiniz

0212 544 09 24

Back to Top