Beylikdüzü Tıkanıklık ve Gider Açma

Firmamız hayatı kabusa çeviren lavabo tıkanıklığı sorununu en basit ve de en etkili bir şekilde çözüme kavuşturmaktadır. İstanbul’da faaliyet gösteren firmamız yıllardır bu sektörde en güvenilir, en kaliteli hizmeti veren öncü kuruluşlardan oldu.Lavabo, ev ya da işyerlerinin her bölümünde olan ve tıkanıklığı oldukça sıkıntı veren tesisat sorununun başında yer almaktadır.

Lavabo tıkanıklıkları, doğru döşenemeyen su borularından ya da lavabolara bilinçsizce atılan atık maddelerden meydana gelir. Mutfaktaki lavabo tıkanıklığına ağırlıklı olarak yemek artıkları neden olurken, banyodaki lavabo tıkanıklığına ise, duştan kalan kıl, tüy, saç vb. maddeler neden olmaktadır.

Mutfak lavabosundaki tıkanıklığa ağırlıklı olarak, yemek artıkları ve yağlar sebep olur. Yemek artıklarındaki yağlar borunun içine yapışarak zamanla katılaştırıp tıkanmaya yol açar. Bu tıkanıklığa kimyasal maddeler çözüm olmaz. Bu yüzden mutfaktaki lavabonuzda tıkanıklık meydana geldiği an, hiçbir müdahalede bulunmadan derhal firmamızı arayarak yardım talebinde bulunun. Firmamız hiçbir kimyasal ürün kullanmadan tıkanıklık sorununuzu giderir. Lavabo tıkanıklıklarında yapılan en büyük yanlış lavabo açıcı, kezzap, çamaşır suyu gibi kimyasal maddeleri lavaboya dökmektir. Bunlar şimdiye kadar doğru bildiğiniz aslında yanlış olan işlemlerdir. Su tesisatındaki borular plastik olduğundan lavaboya döktüğünüz kimyasallar borulara zarar vererek daha ciddi sorunlara neden olur.

Firmamız lavabo tıkanıklığınızı öncelikle kamera ile görüntüleyerek, tıkanıklığa sebep olan maddeyi tespit eder, bu görüntüleme işlemini size de gösterir. Lavabo tıkanıklığına sebep olan maddeyi görürseniz eğer daha dikkatli olursunuz. Firmamız kamera ile tespiti yaptıktan sonra robot adı verilen teknolojinin son ürünü cihazıyla borunun içine girer ve maddeyi parçalar. Lavabo tıkanıklığına sebep olan katı madde parçalandıktan sonra su daha rahat gitmeye başlar. Sadece tıkanıklığa sebep olan değil, olası tıkanıklığa da sebebiyet verecek maddeler iyice parçalandıktan sonra borulara basınçlı su uygulanarak, borularınız tertemiz olur. Üstelik bütün bu işlemler yapılırken tek bir seramiğiniz bile kırılmaz, evinizde gürültü meydana gelmez. Sessiz çalışan cihazlarımız sayesinde günün her saati lavabo tıkanıklığı açma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Eskiden teknolojideki gelişmeler bu kadar ileride değilken, sokak tesisatçıları lavabo tıkanıklığı açma işlemini kırmadan yapamazlardı. Tıkanıklığın olduğu yeri rastgele kırarak, tıkanan boruyu tespit ederlerdi. Bu işlem çoğu zaman daha fazla borunun kırılması anlamına da gelmekteydi. Tıkanıklığın meydana geldiği boru tamir edildikten sonra tekrar takılır ama evde kırılan yerleri onarmak ve temizlemek size kalırdı bu da ekstra günlerce uğraşmanız anlamına gelmekteydi. Ayrıca kırılan yerleri onarmak durumunda olduğunuz içinde ekstra paralar harcardınız. Günümüzde teknolojideki gelişmelere ayak uyduramayan birçok firma hala eski sistemi kullanarak sizlere daha fazla masraflar çıkarmaktadır. Daha fazla para ödemek istemiyorsanız ve yapılan işin kalitesinden emin olmak istiyorsanız derhal firmamızı arayarak randevu talep edin. Firmamız sizlere en kısa sürede ulaşarak, lavabo tıkanıklığınızı giderecektir. Ayrıca uzman ekibimizin yapmış olduğu bütün işlemler belgelenerek sizlere garanti verilmektedir. Lavabo tıkanıklığı kabusuna son vermek için derhal bizimle iletişime geçiniz.

Yorumlar

Back to Top