Beylikdüzü Robotla Su Kaçağı Arama

İstanbul kırmadan su kaçağı bulma hizmeti sağlayan firmamız sizleri yepyeni teknolojik yöntemlerle tanıştırarak eskiden su kaçağı bulma işleminde kullanılan bütün işlemleri unutturacak.

Eski zamanlarda su kaçağı sorunu ile karşılaştığınızda en büyük korkunuz su kaçağı bulma işlemi yapılırken kırılacak olan beton ve parkelerinizdi. Çünkü elde olmayan teknolojik donanımlar sebebiyle su kaçağı bulma işlemi, su boruları gözle görünemediğinden kırarak ve dökerek gerçekleşmekteydi. İstanbul kırmadan dökmeden su kaçağı bulma servisimiz eskiden kullanılan bu ilkel yöntemi sizlere unutturarak, su kaçaklarını kırmadan ve dökmeden de tespit edebilmenin mümkün olduğunu gösterecektir.

İstanbul su tesisatı firmamız, özellikle tarihi binalardaki bazı altyapısal ve kullanıma bağlı ortaya çıkan su tesisatı sorunlarına günümüz teknolojisindeki gelişmeleri de referans alarak profesyonel çözüm yolları sizlere sunmaktadır. Eskiden sadece kırma işlemiyle tespit edilen su kaçağı sorunları günümüzde kırmadan ve dökmeden de tespit edilebilmektedir.

Teknolojideki gelişmeleri yakından takip eden İstanbul kırmadan dökmeden su kaçağı tespit servisimiz, su sesine karşı hassas olarak geliştirilmiş akustik dinleme adlı teknolojik cihaz ile ev ya da işyerinizde meydana gelen su kaçağı sorununu noktasal olarak tespit edebilmektedir. Su kaçağının yapı içerisinde her yere sızma gibi bir özelliği olmasından noktasal olarak tespit edilmesi zor ve ancak firmamız tarafından % 100 garanti verilerek gerçekleştirilen bir işlemdir.

Su kaçağı sorununu erken fark edip, profesyonel yardımı almakta gecikmemeniz için, evinizdeki duvar ve parkelerde şişme gördüğünüzde, duvarlarınızda sararma, kabarma, dökülme gibi sorunlar gördüğünüzde ev ya da işyerinizde keskin bir rutubet kokusu aldığınızda kombinin su barında sürekli bir düşüş gördüğünüzde ve en önemlisi de her ay gelen su faturasında bir artış gözlemlediğinizde firmamızı arayarak randevu talep etmeniz gerecektir.

Su kaçaklarından dolayı oluşabilecek zararları firmamız aracılığıyla neredeyse minimuma indirecek ve ciddi tasarruf sağlayacaksınız. İstanbul kırmadan dökmeden su kaçağını tespit eden firmamız sizlere minimum süre içerisinde maksimum işçilikli hizmet sağlayarak, eskiden günlerce süren işlemi dakikalar içerisinde gerçekleştirir. Akustik dinlemenin noktasal olarak tespit ettiği patlayan su borusunu tek bir seramiğin altından onaran firmamız, eskiden olduğu gibi sizleri moloz yığınları ile uğraştırmaz.

Yorumlar

Back to Top