Beşiktaş Su Kaçağı Tespiti

İstanbul’da ortaya çıkan su tesisatı sorunlarının birçok nedeni vardır. Bunlardan bazılarına sizler ister istemez neden oluyorsunuz. Bilinçsizce yaptığınız her davranış su tesisatı sorununa yol açabilir. Su tesisatındaki bazı sorunlara da istemezseniz bile yakalanırsınız. Zamana bağlı olarak kullanılan tesisat malzemeleri, çürür ve bazı arızalar ortaya çıkarır.

Su tesisatı sisteminde meydana gelen ve istenmese de zamana bağlı olarak bütün yapılarda meydana gelecek su kaçağı sorunu hiç şüphe yok ki hepinizin korkulu rüyası olmuştur. Eskiden bu sorunla karşılaşmışsanız, su kaçağı sorunu çözüm yöntemini bilirsiniz, gayet ilkel bir uygulama olan kırarak ve dökerek su kaçağı bulma yöntemidir. İstanbul su kaçağı sorunu eskiden elde olmayan teknolojik aletler nedeniyle epey bir zorlu geçiyordu. Özellikle apartman dairelerinde meydana gelen su kaçağı sorunu alt katta oturan komşunuzu da rahatsız edeceğinden iki kat daha kötü geçerdi.

Duvar araları ve parke diplerinde meydana gelen su kaçağı sorunu zamanla alt kata da sızarak tavanından su akıtması yapar. Bu durum sizden kaynaklanan bir sorun olduğundan komşunuz ile aranızda ciddi sorunların yaşanmasına vesile olmaktadır. Sizlerin su kaçağı bulma yönteminden korkmanız hem sizlere hem de komşunuza zarar verecektir. Eskiden su kaçağı bulma yönteminde kullanılan kırma ve dökme işlemleri sizlerin canını çok sıktığından çoğunuz bu sorun ile karşılaştığınızda yanaşmak istemezsiniz.

Ancak unutmamalısınız ki bu bir çözüm değil aksine ileride daha ciddi sonuç doğuracak bir işlemdir. İstanbul kırmadan dökmeden su kaçağı bulma servisimiz sizlerin bu sorununa kökten çözüm bulan bir uygulamaya imza atarak İstanbulluların gönlünde adeta taht kurdu. İstanbul kırmadan dökmeden su kaçağı bulma firmamız eskiden yapılan kırma dökme işlemlerinin aksine su kaçağı tespit işlemi gerçekleştirirken tek bir seramiğinizi kırar ve altında tamirat işlemi gerçekleştirir.

İstanbul kırmadan dökmeden su kaçağı bulma servisimiz su kaçaklarını tamir ederken teknoloji harikası bir ürün olan akustik dinleme adlı cihazı kullanır ve sizlerin su kaçağı sorununu noktasal atış ile tek bir seramiğin altında tespit eder. Su sesine karşı duyarlı olan akustik dinleme adlı cihaz, herhangi bir gürültü çıkarmadan sorunu tespit eder. İstanbul tesisat firmamızın alanında uzman takım arkadaşları akustik dinlemenin noktasal olarak tespit ettiği su kaçağını yine tek bir seramiği kaldırarak tamir eder.

Yorumlar

Back to Top