Banyo Tıkanıklığı

Banyo tıkanıklığı konusunda bilinmesi gereken temel şeyler vardır. Bunlardan ilki ise aklımıza birkaç farklı seçeneğin gelecek olmasıdır. Çünkü ortaya yalnızca bir sorun çıkmıyor ve farklı çözümler üretilmesi gerekiyor.Temelde banyoda yer süzgeçlerinin yanı sıra duş giderleri ve küvet giderleri sorunları da mevcuttur. Banyo tıkanıklığı diğer sorunlardan çok daha farklıdır ve biraz daha fazla önceliğe sahiptir.

banyo-tikanikligi

Banyo tıkanıklığı açarken ekiplerimiz cihazlarımızı kullanarak kısa bir süre içerisinde istediğiniz hale getiriyor giderleri. Suyun neden gitmediğini tespit ederek kalıcı çözümler meydana getiriyorlar. Banyonun neden tıkandığına da bir değinmekte fayda var. Sabunlar banyoda olmazsa olmazlardır ve bunun içinde bulunan gliseril maddesi deliği kolayca tıkayabilmektedir. Gliseril yani katı yağ lavaboda olduğu gibi banyoda da kabusa dönüşebilir.

banyo-tikanikligi-2

Uzman ekibimiz bu bilgiler ışığında ilerlemektedir ve sorunu profesyonel bir şekilde halletmektedir.  Bunun ilk adımı olarak sizde sıcak bir su ile bu suyu eritebilirsiniz. Ki katı yağ yani gliseril bu şekilde ortadan kalkabilir. Diğer bir yöntem var ki o da saç , kıl birikmesi. Dikkat etmeden bu saç parçaları deliğe girerse ciddi anlamda tıkanmaya sebep olur. Bizi arayana kadar yapılabilecek en uzmanca işlem ; kostik açıcıdır. Bunu kullanarak bir çözüme ulaşılamazsa uzman ekiplerimizi arayabilirsiniz. Banyo tıkanıklığı konusunda ustaca işimizi yapıp güvenli bir şekilde teslim edebiliriz.

Yorumlar

Sosyal Medyada Biz

İletişim

Aşağıda bulunan numaralardan 7/24 bizimle iletişim kurabilirsiniz

0212 544 09 24

Back to Top